MDF Fotopanel

Zákazková Tlač fotografií a obrázkov na MDF fotopanel

MDF Fotopanel je vyrobený s pevnej MDF dosky. Doska má špeciálne upravený povrch na ktorý sa tlačí fotografia vo vysokom rozlíšení. Týmto spôsobom tlače je zaručená kvalita a živosť farieb. Po tlačí vzniká efekt zasklenia kedže povrch je vo vysokom lesku.  

  Prečo si dať vyrobiť obraz na Fotopanel a aké su jeho výhody ? 

  Dokonalá čistota a sýtosť obrazu s výnimočným rozlíšením detailov a farieb pôsobia vynikajúci vizuálny zážitok

  Po doručení nieje nutné žiadne ďalšie spracovanie. Obraz nemusíte rámovať, zasklievať ani kupovať systém na zavesenie. To všetko obraz obsahuje ! Vďaka povrchu s vysokým leskom vzniká efekt zasklenia ktorý nieje len pôsobí veľmi dobre ale má aj praktické využitie. Obraz chráni pred vplyvom svetla, prachu a znečistenia. Môže sa čistiť chemickými prípravkami na čistenie. UV filter v ochrnanom Laku zabespečí nuloví úbytok farieb alebo jasu obrazu aj po rokoch. Všetky tieto vlastnosti zaručujú trvácnosť ktorá sa počíta na roky. 


  Veľkosť fotografie alebo obrázka pre tlač je dôležitá ! 

  ak chcete tlačiť fotografie vo fotografickej kvalite zásada číslo jedna je nesťahovať fotografie z webu (s výnimkou fotobaniek alebo fotografií vytriedených pomocou filtra veľkosti), ale posielať originálne fotografie nasnímané z digitálneho fotoaparátu. Čím viac MPx má vaša fotografia, tým lepšie z hľadiska veľkoformátovej tlače. Ak fotografie máte od profesionálneho fotografa, dajte si pozor aby ste neposlali zmenšenú verziu učenú pre web. Ak si sami upravujete fotografie neodporúčam používať online editory na úpravu fotografií, pretože väčšinou automaticky zmenšujú výstupy 


  Fotobanky kde si môžte zakúpiť vhodný obrázok 

  Po zakúpení vhodného obrázka ho stiahnete do Vášho počítača. Pri objednávke v sekcií DETAIL PRODUKT ho nahrajte cez formulár a obrázok sa bezpečne dostane k Nám kde bude spracovaný do tlače na Vami požadovaný rozmer fotopanelu.