Ponúkame potlač na MDF dosky vo vysokom rozlíšení, hliníkové a oceľové plechy vhodné aj do exteriérov, satény, nepremokavé tkaniny a iné. Ponúkame kompletný servis ktorý zahŕňa poradenstvo pri výbere materiálu, tvorba tlačových dát, dodanie kompletného produktu podla vašich predstáv.

POTLAČ SATÉNU 

Potlač saténu vhodná to textilného priemyslu. Problematika tlače spočíva vtom že saténu niesu vhodné na tlač vo výrobe kde je použitý kalander. Satén sa pri tepelnom spracovaní mení svoje tvar.  Náš výrobný proces spočíva na plošnom lisovaní pri ktorom sa satén zmrští ale zmrštenie nemá žiadny vplyv na výsledok tlače. Potlačíme akýkoľvek vzor či farebnú škálu. Potlačený satén sa používa na výrobu saténového oblečenia, šatiek alebo podšívok . Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať .


POTLAČ POLYESTROVEJ TKANINY S GUMOVOU VODE ODOLNOU  OCHRANOU 

potlač nepremokavej tkaniny po vysokým tlakom sa gumený podklad taví a zateká do pórov povrchu tkaniny. Takýmto spôsobom pri výrobe sa docieli maximálna pevnosť tkaniny a jej dokonalá nepremokavosť. Potlačený materiál je vhodný na výrobu vakov, tašiek, hier , plachiet, reklám a mnoho ďalšieho ... 


Tlač na tvrdé substráty hliníkové plechy